ازدواج چیست ؟

 
ازدواج چیست ؟
 

 ازدواج مثل شهر محاصره شده است: کسانی که داخل شهرند سعی دارند از آن خارج شوند؛ و آنها که خارج هستند کوشش دارند که داخل شوند !

"فرانکلین"    

زندگی زناشویی مثل تأتر است: مردم صحنۀ زیبا و آراسته آن را میبینند؛ درحالیکه زن و شوهر با پشت صحنۀ درهم ریخته و پر ماجرای آن سر و کار دارند.

"فرانسیس بیکن"

  تا قبل از ازدواج فقط مرگ میتواند دو عاشق دلداده را از هم جدا کند؛ اما بعد از ازدواج تقریبا ً هرچیزی میتواند سبب جدایی آنان شود!

  "سامرست موام"

  ازدواج با یک مرد مثل خریدن کالایی است که مدتها مشتاقانه از پشت ویترین تماشایش کرده‎اید؛ اما وقتی به خانه میرسید از خریدنش پشیمان میشوید ..!

"جین کر"

  ازدواج برای کسانی که تصور میکنند صبح روز بعد از آن، آدم دیگری میشوند موضوعی نا امید کننده است.

"ساموئل راجرز"

  مجردان بیشتر از متاهلین درباره زنان اطلاع دارند، چون اگر نداشتند آنها هم ازدواج میکردند !

"اچ.ال.منکن"

   مرد با ازدواج روی گذشته اش خط میکشد، ولی زن باید روی آینده خود خط بکشد. 

"سینکلر لوییس"

   قبل از ازدواج؛ مرد قبل از خواب به حرفهایی می‎اندیشد که شما گفته‎اید، اما بعد از ازدواج؛ مرد قبل از این که شما حرف بزنید به خواب میرود !

"هلن رولان"

 
/ 5 نظر / 90 بازدید
رسول امیری

سلام.به روزم با فتنه مادرزادی با احترام دعوتید.

محمد

با سلام و ادب اميدوارم هرجاي ايران عزيز که هستيد در نهايت صحت و سلامت باشيد وبلاگ زيباو پرمحتوايي داريد خوشحال ميشم به وبلاگ ما سر بزنيد و ما را لينک نماييد درصورت تمايل ما را با نام "ميراث فرهنگي صنايع دستي و گردشگري داراب"لينک نماييد و براي لينک شدن در وبلاگ ما به ما اطلاع دهيد شاد باشيد و هميشه موفق

محمد

سلام خوبید؟ مرا خود با تو چیزی در میان هست و گر نه روی زیبا در جهان هست وجودی دارم از مهرت گدازان وجودم رفت و مهرت همچنان هست مبر ظن کز سرم سودای عشقت رود تا بر زمینم استخوان هست اگر پیشم نشینی دل نشانی و گر غایب شوی در دل نشان هست به گفتن راست ناید شرح حسنت ولیکن گفت خواهم تا زبان هست ندانم قامتست آن یا قیامت که می گوید چنین سرو روان هست توان گفتن به مه مانی ولی ماه نپندارم چنین شیرین دهان هست بجز پیشت نخواهم سر نهادن اگر بالین نباشد آستان هست

shabestanekhiyal

شاعرانه بگوییم : ازدواج آدم را تکمیل می کند و به کمال می رساند . عامیانه بگوییم : ازدواج مرد را خــُــل و دیوانه و اسیر قید وبند می کند . درباره ی ازدواج حرف های زیادی می توان زد .[گل][لبخند]