ماشین زمان !!

الان سال 1941 هست و اینجا محل افتتاح پلی در استان بریتیش کلمبیا! همه مردان با کلاه و کت و زنان اکثرا با لباس های از مد افتاده. اما نکته مهم این عکس که در موزه ای در کاندا سالهاست توجه مردم را به خود جلب کرد وجود مردی جوان و خوش تیپ با عینک آفتابی! هست.
با کمی دقت به عکس متوجه دوربین قابل حملی در دست مرد جوان خواهید شد!!
کارشناسان بارها این عکس را پیکسل به پیکسل مورد بررسی قرار دادن تا شاید بتوان اثری از فتوشاپ یا نرم افزارهای دیگر در این عکس پیدا کنند. اما هیچ اثری پیدا نشد!
رایزنی در مورد تصویر شروع شد و کارشناسان شروع به استفاده از عینک آفتابی رو به حدود 70 سال پیش تخیمن میزدند اما نکته عجیب در این عینک دسته چرم و شیشه بیش از حد تار این عینک هست که در آن زمان وجود نداشت.
در مورد دوربین کارشناسان بر این باورند که دوربین قابل حمل در آن زمان وجود نداشت اما یک شرکت مدلی را ارئه کرده بود که دارای لنزی در جلو بود و قابل حمل بود اما کارایی نداشت و فقط یک مدل محسوب میشد.

بهر حال آنچه که در نظرسنجی از مردم پرسیده شده 60 درصد مردم بر این باور بودند که این فرد پسری از آینده بوده که در ماشین زمان حرکت کرده است.

 

/ 5 نظر / 59 بازدید
محب ولایت

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ سلام علیکم [گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ از امام حسین علیه السلام پرسیدند: [گل] فقر و نیازمندی در چیست؟ [گل] ایشان فرمودند: [گل] در طمع و نا امیدی [گل] ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ هیچگاه از رحمت گسترده ی الهی نا امید نباشیم [گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

رسول

واقعا حقيقت داره خيلي عجيب بود[متفکر]

رسول امیری

درود! پاسخ به واژ ه ی دایه: مردم ما از این واژه به جای مادر به کار می برند و نقاط دیگری هم از این واژه استفاده ی گفتاری می کنند .یاد آدوری کنم که هیچ زبانی در دنیا صددرصد خالص نیست.در زبانهای گوناگون دنیا واژه های فارسی یافت می شود و بر عکس.با احترام:رسول امیری نویسنده افسانه دی آل

پالیزبان

سلام نکته نغزی بود . ما به خواندن شعر در این سرای عادت کرده بودیم . البته تنوع موضوعی هم گاهی لازم و ضروریست . اگر نظر حقیر را بخواهید . در این تصویر بشتر باید به خاک های پشت سر این جماعت نظر انداخت . زیرا آن خاک هم زمانی انسان هایی بودند که در جایی جمع شده و یا در رفت و شد بوده اند . به قول حضرت حافظ : بر لب جوی نشین و گذر عمر ببین . موفق باشید