به قول :

 

به قـــولِ لامارتین شاعر فرانسوی ،  تو را دوست دارم بدون آنکه علتش را بدانم.محبتی که علت داشته باشد یا احترام است یا ریا . . . به قـــولِ مارتین لوتر کینگ،  گرفتن آزادی از مردمی که نمیخواهند برده بمانند,سخت است اما دادن آزادی به مردمی که میخواهند برده بمانند سخت تر است...! به قـــولِ مایکل اسکوفیلد   همیشه اون تغییری باش که میخوای توی دنیا ببینی.

 

به قـــولِ زنده یادحسین پناهی تازه میفهمم بازی های کودکی حکمت داشت زوووووووو..... تمرین روزهای نفس گیرزندگی بود به قـــولِ چارلی چاپلین   آموخته‌ام که خداوند همه چیز را در یک روز نیافرید پس چه چیز باعث شد که من بیندیشم می‌توانم همه چیز را در یک روز به دست بیاورم به قـــولِ چارلی چاپلین    شاید بتوانی کسی را که خواب است بیدار کنی اما کسی که خود را به خواب زده هرگز...! به قـــولِ حسین پناهی   قطعا روزی صدایم را خواهی شنید... روزی که نه صدا اهمیت دارد نه روز.. به قـــولِ حسین پناهی   این آینده ,کدام بود که بهترین روزهای عمر را حرامِ دیدارش کردم؟ به قـــولِ پروفسور حسابی:

 

 

یکی از دانشجویان پروفسور حسابی به ایشان گفت : شما سه ترم است که مرا از این درس می اندازید. من که نمی خواهم موشک هوا کنم . می خواهم در روستایمان معلم شوم .   پروفسور جواب داد : تو اگر نخواهی موشک هواکنی و فقط بخواهی معلم شوی قبول ، ولی تو نمی توانی به من تضمین بدهی که یکی از شاگردان تو در روستا ، نخواهد موشک هوا کند به قـــولِ والت ویتمن   زندگی به من آموخت؛  بودن با کسانی که دوستشان دارم، از همه چیز با ارزش تر است. به قـــولِ ژان پل سارتر   از همه اندوهگین تر شخصی است که از همه بیشتر می خندد!

 

به قـــولِ برتراند راسل   مشکل دنیا این است، که احمق ها کاملاً به خود یقین دارند، در حالیکه دانایان، سرشار از شک و تردیدند !

/ 8 نظر / 84 بازدید
محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم[گل] اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم[قلب] سلام علیکم[لبخند] امام سجاد عليه السلام فرمودند: هر كس خود را ارجمند شمارد, دنيا را پست انگارد.[گل]

علی

مثل همیشه عالی بود

رسول امیری

سلام! باکمال احترام مهمان وجدان زخمی هستید منتظرمهربانی شماییم.

رسول امیری

سلام!با احترام مهمان جمشید بی تخت هستید./سخنان حکیمانه و پند آموزی خواندم به ویژه آنکه بیشتر میخندد

بسیار زیباست [قلب]

azad

زنده باد

بهار

خیلی خیلی زیبا بود خوشحال میشم به وبلاگ منم سر بزنی